InsurgentS Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alliance

2 posters

Goto down

Alliance Empty Alliance

Příspěvek  AmonAmarth Fri Mar 16, 2012 1:45 pm

Zdravím všechny členy klanu Insurgents,a celou Allianci Eresia.
Jsem CL klanu Fearless který zde na serveru funguje cca od poloviny ledna.
Píšu vám ohledně Alliance Eresia do které by náš klan rád patřil,a podpořil vás jak jen to jde Farma,Pvp,RB,CS a tak dále.
Naše minulá alliance se rozpadla poté co jsem navrhnul ostatním CL nějaké změny které byli velmi nutné pro lepší spolupráci,a komunikaci. (Alliance Friendsforever s klany Gods,a vepro...)
Po této zkušenosti jsme se s naším vedení klanu, i členama shodli najít Allianci která už má právo si vybírat jen ty nejlepší.
Podle současné situaci všech klanu na serveru jsme kromě Cens0red nejlepší klan bez alliance dovolím si toto napsat nejen kvuli zkušenostem naších hráču,ale i aktivitou našeho klanu.
Podle naších statistik máme v klanu momentalně 85 postav a z toho jsou 53 aktiv lidí.
Denně Aktiv cca kolem 20ti lidí někdy více.
Jsme klan lvl 6, 2x royal guard,klan skilly.
Vlastníme Aaru fortres kterou si pravidelně dobýváme,a jsme sní naprosto spokojení :-)
Clanhall: Gludin moonstone hall někomu se to muže zdát zbytečné,ale nám tato CH přinesla opravdu mnoho reputačních bodu díky zájmu lidí jít do akademie.
Samozřejmě plánujeme CLanhall změnit časem,a dobít si nějakou.
Co se týče waru tak nic velkého zatim nekonáme máme jediný potvrzený war s klanem Bloodangels kteří kapou od rána do noci chudaci,a ne ten war stahnout :-)
Co se týče naších levelu je celkem nemoderní :-D
Máme vytvořené tzw CP skoro na každým levelu 50/65/75 asi tak.
Postav 70+ máme v klanu asi 20 ale mnoho 64-69 kteří to doexpí cobydup :-)
veřím že i nižší levely se vám budou hodit na expení subek.
V server statistikách jsme na 11tém fleku.
Na závěr bych jen dodal že klan je postaven na pevném základě lidí kteří se znají z realu,a rozhodně chtějí zde něco dokázat.
V našem klanu je hlavní pravidlo používání Teamspeaku,a všechny kdo toto pravidlo nerespektuji kickujem.
Doufám že jsem na nic duležitého nezapoměl,ale myslim že pro začátek by to mohlo stačit :-)
Vaší reakci,a odpověd prosím nejlépe mail na postavu Remoex
Zde je ještě náš klanweb www.fearless.tode.cz (sekce členi neni ještě zcela hotová,a nekompletní)
Předem děkuji za odpověd,a GL :-)




Sry musel jsem to postnout ja ono jim to neslo pale

AmonAmarth

Posts : 14
Join date : 26. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Alliance Empty Re: Alliance

Příspěvek  Oskar Sun Mar 18, 2012 2:31 am

asi nebude problém, ale pokecal bych ještě na TS/mumble
Oskar
Oskar

Posts : 76
Join date : 28. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Alliance Empty Re: Alliance

Příspěvek  AmonAmarth Sun Mar 25, 2012 9:16 am

Hej zumpak pis si na vase forko Very Happy

AmonAmarth

Posts : 14
Join date : 26. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Alliance Empty Re: Alliance

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru